Automatyczne kotły grzewcze
KWM-SGR

Produkujemy automatyczne kotły z ślimakowym podajnikiem paliwa o mocy od 12kw do 300kw kotły wyposażone są w wysokiej klasy, zespół podający z dużym koszem zasypowym, sterownik i dmuchawę oraz dodatkowe palenisko na którym można palić niezależnie bez używania podajnika jak i współpalić tzn. palić jednocześnie w trakcie palenia na podajniku dokładać na dodatkowe palenisko

czytaj więcej

Kotły uniwersalne
WULKAN I WULKAN PLUS

Produkujemy uniwersalne kotły typu WULKAN I WULKAN PLUS wyposażone w miarkownik ciągu lub wysokiej klasy sterownik i dmuchawę. W kotle tym można spalić miał węglowy, drewno, węgiel oraz biopaliwa np. brykiet, pellet. Na naszych liniach technologicznych produkujemy wysokiej jakości kotły c.o.: - Uniwersalne opalane miałem węglowym, węglem, drewnem, wiórami, trocinami oraz pelletem

czytaj więcej

oferta

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY KOTŁY C.O. Z AUTOMATYCZNYM PODAJNIKIEM PALIWA NA EKOGROSZEK JAK I MIAŁ TYPU:

KWM-SGR, KWM-SR 


Kocioł KWM-SGR znajduje zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, pawilonach handlowych i usługowych,  warsztatach gospodarstwach wiejskich itp. Kotły tego typu posiadają dwa paleniska jedno to podajnik automatyczny drugie to palenisko „tradycyjne” rusztowe umieszczonego nad paleniskiem automatycznym, które umożliwia okresowe spalania innych paliw m.in. drewna lub współpalenie tzn. palenie na obydwu paleniskach jednocześnie co znacznie obniża koszty ogrzewania.


ORAZ TYPOWE KOTŁY ZASYPOWE TYPU:

UKS, UKS-M, WULKAN, WULKAN PLUS

KOTŁY UKS, UKS-M są kotłami niskotemperaturowymi, przeznaczonymi do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 stopni Celsjusza. Znajdują zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych, usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich itp.

Podstawowe cechy:

•opalane ekogroszkiem, węglem, miałem węglowym, drewnem, pelletem, brykietem, biomasą, itp.
•po rozpaleniu nie wymagają stałej obsługi
•proces spalania sterowany mikroprocesorowym regulatorem, miarkownikem ciągu kominowego lub ręcznie.
•całkowicie spalają paliwo oraz gaz powstający w procesie spalania, czyniąc je jeszcze tańszymi i ekologicznymi w eksploatacji.