Automatyczne kotły grzewcze
KWM-SGR

Produkujemy automatyczne kotły z ślimakowym podajnikiem paliwa o mocy od 12kw do 300kw kotły wyposażone są w wysokiej klasy, zespół podający z dużym koszem zasypowym, sterownik i dmuchawę oraz dodatkowe palenisko na którym można palić niezależnie bez używania podajnika jak i współpalić tzn. palić jednocześnie w trakcie palenia na podajniku dokładać na dodatkowe palenisko

czytaj więcej

Kotły uniwersalne
WULKAN I WULKAN PLUS

Produkujemy uniwersalne kotły typu WULKAN I WULKAN PLUS wyposażone w miarkownik ciągu lub wysokiej klasy sterownik i dmuchawę. W kotle tym można spalić miał węglowy, drewno, węgiel oraz biopaliwa np. brykiet, pellet. Na naszych liniach technologicznych produkujemy wysokiej jakości kotły c.o.: - Uniwersalne opalane miałem węglowym, węglem, drewnem, wiórami, trocinami oraz pelletem

czytaj więcej

Kotły uniwersalne WULKAN i WULKAN PLUS

Produkujemy uniwersalne kotły typu WULKAN I WULKAN PLUS wyposażone w miarkownik ciągu lub wysokiej klasy sterownik i dmuchawę.
 W kotle tym można spalać miał węglowy, drewno, węgiel oraz biopaliwa np. brykiet, pellet
Na naszych liniach technologicznych
produkujemy wysokiej jakości kotły c.o. :
-Uniwersalne opalane miałem węglowym, węglem, drewnem, wiórami, trocinami oraz pelletem

Proces palenia sterowany może być poprzez miarkownik ciągu lub sterownik i dmuchawę. Kotły typu WULKAN są kotłami niskotemperaturowymi, przeznaczonymi do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 stopni celsjusza. znajdują zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych, usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich itp.
Wszystkie nasze kotły dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta jak i instalacji. Posiadamy duży wybór sterowników od najprostszych po rozbudowane którymi można sterować poprzez sieć.